0542 299 80 81
0542 299 80 81

Ağız Kokusu

Günümüzde her 4 kişiden 1’inde görülmekte olan ağız kokusu sorunuz özellikle insanların sosyal hayatlarını ve insan ilişkilerini de direkt olarak etkileyebilmektedir. Karşılarındaki kişiler ile iletişim kurma konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşayabilen bu kişiler en kısa zaman içinde bu sorundan kurtulmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kimi zaman ağız sağlığının bozulmasından kaynaklanabilen bu sorun kimi zaman ise yenilen bir yiyecek veya sigara kullanımı gibi sebeplerden de kaynaklanabilmektedir. Burada önemli olan sorunun ne olduğunun tespiti ve doğru çözüm yolları için profesyonel bir destek almaktır. Bizler İlkdent olarak bu konuda sorun yaşayan kişilere kalıcı çözüm yolları ile yardımcı oluyor ve ağız kokularından en kısa zamanda kurtulmalarını sağlıyoruz.

AĞIZ KOKUSUNA KALICI ÇÖZÜM

Eğer sorun diş, damak veya diş eti rahatsızlıklarından kaynaklanıyorsa en gelişmiş ekipmanlar ve en son teknikler ile gerekli çözüm yollarını bulan uzmanlarımız ağız kokusuna hızlı bir şekilde son vermektedirler. İnsanların kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerine varacak kadar olumsuz etkileri olan bu sorun hakkında mutlaka en doğru yollar denenmelidir. Bilindiği gibi bu amaçla üretilmiş olan birçok ürün de bulunmaktadır. Ağız bakım ürünlerinin çoğunda özellikle nane veya mentol gibi ağızdaki kötü kokuları bastıran maddeler yer almaktadır. Bu ürünler özellikle yemeklerden sonra ağızda oluşan kötü kokuları tam olarak yok etmekte ancak bu durum kalıcı olmamaktadır.

KENDİNİZE OLAN GÜVENİNİZİ GERİ KAZANIN

Ağız kokusu yemek borusu veya mide gibi organlarda yaşanan rahatsızlıklardan kaynaklanıyorsa o zaman çok daha ciddi müdahaleler gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda mutlaka zaman kaybetmeden konunun uzmanları ile görüşmek ve kendilerinden yardım almak gerekmektedir. Herkesin korkulu rüyası olan bu durum da daima en doğru teknikler ile sorun tespiti yapan ve duruma en uygun çözüm yollarını bulan çalışanlarımız tüm hastalarımızı kısa zaman içinde bu sorunlarından kurtarabilmektedirler. Aynı zamanda yapılan müdahalelerden sonra kullanılması gereken ürünler hakkında da gerekli bilgileri veren hekimlerimiz bu sayede ağızda oluşan kötü kokuların kalıcı olarak yok olmasını sağlamaktadırlar. Bu sorunu yaşayan herkes diledikleri zaman bizlerle iletişime geçerek hedeflerine ulaşabilmektedirler.