0542 299 80 81
0542 299 80 81

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Birçok kişi için çok ciddi bir sorun olan dişlerin beyaz renklerini kaybetmeleri doğru bir şekilde yapılacak olan diş beyazlatma (bleaching) işlemi ile kısa zaman içinde giderilebilmektedir. Bu konuda kullanılmakta olan işlemlerde özel olarak üretilmiş olan bir beyazlatma jeli dişlere sürülmekte ve daha sonra bu jelin üzerine tutulan lazer veya özel bir ışık ile etkileşim hızlanmaktadır. İnsanların kendilerini kötü hissetmelerine ve diledikleri gülememelerine neden olabilen bu durum aynı zamanda karşı tarafta olumsuz bir intibanın da oluşmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple birçok kişi kendilerini daha iyi hissetmek ve daha iyi görünebilmek için bizlerle iletişime geçerek bu konuda verdiğimiz hizmetler hakkında bilgiler almaktadırlar.

DOĞRU DİŞ BEYAZLATMA TEKNİKLERİ İLE GÜLÜŞÜNÜZE DEĞER KATIN

Uzun zamandan bu yana diş beyazlatma (bleaching) ve benzeri konularda insanlara en kaliteli hizmetleri vermekte olan İlkdent, özellikle sararmış veya kararmış dişlerin orijinal renklerine dönmeleri konusunda en son teknikleri kullanmaktadır. Uzmanlarımız öncelikle oluşan renk değişikliğinin nedeni ve aynı zamanda seviyesi hakkında işlemler yaparak uygulanacak olan tekniği karar vermektedirler. Diş minesine etki eden maddelerin neden olduğu bu renk değişikliği kimi zaman gerçekten de çok kötü bir görünüme neden olabildiği gibi aynı zamanda ileri dönemlerde ciddi diş veya diş eti hastalıklarına da neden olabilmektedir. Bu sebeple bu gibi durumlarda mutlaka dikkatli olunması ve en kısa zaman içinde uzmanlardan yardım alınmalıdır.

DİŞLERİNİZ BEMBEYAZ OLSUN

Bizlerde diş beyazlatma (bleaching) işlemlerinde uzmanlaşan ekibimiz ile tüm müşterilerimize kısa zaman içinde eski beyaz dişlerine ulaşabilme konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Dişler de yaşanan bu sorunlara neden olan hususların başında çay veya kahve gibi ürünlerin fazla tüketilmesi gelmektedir. Bunun aynında farklı sağlık sorunları da dişlerde ciddi renk değişimlerine neden olabilmektedir. Bu sebeple öncelikle bu duruma neyin neden olduğunu belirlemek ve daha sonra duruma en uygun teknikleri kullanmak gerekmektedir. Bizler de bu sorunu yaşayan kişilere en gelişmiş ekipmanlarımız ve aynı zamanda dünya çapında kabul görmüş olan tekniklerimiz ile yardımcı oluyoruz.